Profil Společnosti

Společnost ESTA s.r.o. vznikla zápisem v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze dne 05.03.1992.

Společnost je specializována na výstavbu kanalizací a vodovodů ( pro celé obce, prodloužení, rekonstrukce, opravy, domovní přípojky ), výstavbu čistíren odpadních vod, úpraven vody, čerpacích stanic a výstavbu plynovodů ( pro celé obce, prodloužení, domovní přípojky ). Dále provádíme zasíťování lokalit po výstavbu rodinných domů včetně komunikací a chodníků a ostatní pozemní stavby.

Za dobu své existence zrealizovala společnost spoustu staveb dohromady za více než 1 miliardu Kč.

Objednateli těchto staveb jsou města a obce západní části středočeského kraje a v hlavním městě Praze. Tak jsme například realizovali vodovody a kanalizace v obcích a městech: Unhošť, Hostouň, Braškov, Hradečno, Žloukovice, Uhy, Chržín, Drnek, Lhota, Rakovník, Slaný, Libčice nad Vltavou, Horní Bezděkov, Velvary, Olešná, Oráčov, Pavlíkov, Dobrovíz, Zdice, Žebrák atd. Plynofikovali jsme tyto obce: Lidice, Braškov, Unhošť, Uhy, Malé Kyšice, Kyšice, Zlonice, Libušín, Čelechovice, mikroregionu Bratronicko, Otvovice atd. Postavili a zprovoznili jsme čistírny odpadních vod v Oráčově, Olešné, Lhotě, Hostouni a v závodě Interpharma v Praze – Modřanech. Zrealizovali jsme zasíťování pro lokality pro výstavbu RD v lokalitách : Psáry, Rudná u Prahy, Malé Kyšice, Nučice, Velká Dobrá, Unhošť, Braškov, Hřebeč, Stehelčeves, Lány atd. Zrekonstruovali jsme pobočky České spořitelny v Kladně – Kročehlavech, Praze 3 a Novém Strašecí, postavili jsme autosalon v Kralupech nad Vltavou a administrativní budovu v Kralupech nad Vltavou. V roce 2008 – 2009 jsme se podíleli na výstavbě rozhledny v obci Velká Buková.

V poslední době provádíme tyto práce i jako subdodávky pro velké stavební firmy. Roční výrobní kapacita společnosti činí 80 – 100 mil.Kč.

Společnost má zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001 : 2001 a zavedený a certifikovaný systém environmentálního managementu splňující požadavky ČSN EN ISO 14001 : 2005.

K tomu vlastní společnost optimální mechanizační prostředky jako bagry : Caterpillary, nakladače, vibrační válce, desky a pěchy, protlačovací soupravu, pažící boxy, systémové bednění a spoustu drobné mechanizace jako kompresory, elektrocentrály, svářečky, řezačky na asfalt, potrubní lasery atd.

Zaměstnává techniky a dělníky s bohatými zkušenostmi s prováděním vodohospodářských staveb.

Sídlo, centrální stavební dvůr a sklady se nachází v Pavlově, Karlovarská čp. 17.